• Mamy do czynienia z wieloma atakami na różne środowiska polityczne. Jest ich bardzo dużo i zadajmy sobie pytanie dlaczego tak się dzieje? Czy dyskusja publiczna nie przybiera zbyt mocnych tonów? Ostra retoryka mobilizuje elektoraty. Jest to zjawisko negatywne, bo frekwencja na wyborach jest bardzo ważna, ale nie w ten sposób, nie takim kosztem. Mobilizujmy obywateli, ale programami i rzeczową pracą, nie emocjami.
  • Bardzo dobrze, że Prezydent Andrzej Duda odbywa ważne wizyty zagraniczne. Wizyta w USA świadczy o tym, że jesteśmy poważnie traktowani przez sojusznika, przez Prezydenta Trumpa. Ale poczekajmy na efekty tych spotkań i rozmów. Często polityka to sztuka interesu i mam nadzieję, że w sposób odpowiedni zadba się o nasze polskie interesy. Nie tylko zakup sprzętu militarnego czy obecność żołnierzy to sprawy dla nas ważne, ponieważ nie możemy zapominać chociażby o wizach czy kwestii ustawy 447.
  • Komentarze po meczu Polska-Izrael a poprawność polityczna? Dla mnie jako zapalonego kibica piłkarskiego i zawodnika dwóch B-klasowych drużyn (LKS Płomień Kościelec i Agricola Klimontów – POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIBICÓW) mecz był bardzo emocjonującym spotkaniem. Cieszę się ze zwycięstwa, to fantastyczna sprawa. Spodziewałem się, że po meczu pojawią się jakieś oderwane od rzeczywistości komentarze. Nie dajmy sobie wejść na głowę. To zdrowa rywalizacja. To normalne, że zawsze chcemy wygrywać i pokazać, że jesteśmy najlepsi. Więc po prostu cieszmy się pięknym zwycięstwem.